blank

Otrzymałeś/aś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji i nie masz pojęcia czego dotyczy? Co to za dług, skąd on się wziął, przecież nigdy wcześniej nie dostałeś/aś nic z żadnego Sądu?

W taki wypadku pomagamy w „odkręcaniu” takiej sprawy.

Wraz z zawiadomieniem o wszczęciu egzekucji podłączony jest nakaz zapłaty bądź wyrok zaoczny, na podstawie którego komornik wszczął egzekucję. Jeżeli takiego nakazu czy wyroku wcześniej nie otrzymałeś z Sądu to musisz zadzwonić do Sądu, który wydał ów nakaz czy wyrok i zapytaj kiedy dane orzeczenie było do Ciebie kierowane, na jaki adres i czy ktoś je odebrał, czy przesyłka była awizowana.
W takim wypadku, kiedy już ustalisz, że doszło do wszczęcia egzekucji, a wcześniejsze orzeczenie zostało kierowane na stary ( nieaktualny ) adres, to należy wystąpić do Sądu z wnioskiem o ponowne doręczenie takiego orzeczenia.

W takim wypadku wszelkie czynności załatwimy za Ciebie.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji to prześlij do nas dokumenty otrzymane od komornika wraz z dokumentami świadczącymi o zmianie miejsca zamieszkania jak: potwierdzenie wymeldowania bądź zameldowania, umowa najmu, umowy o pracę, PITy, rachunki, oświadczenia świadków itp.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy.