O Stowarzyszeniu

Nasza misja:

pomoc osobom zadłużonym na etapie przedsądowym i sądowym

umożliwienie dostępu do bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez radców prawnych i adwokatów, aplikantów radcowskich

weryfikacja zasadności dochodzonego roszczenia, jego przedawnienia

szerzenie świadomości prawnej u zadłużonych konsumentów, ich edukacja prawna

Nasze Stowarzyszenie kieruje się mottem:

"Konsumencie, nie jesteś sam, a wiele życzliwych osób może Ci
całkowicie bezpłatnie pomóc”.

Pamiętaj!

Nie można pozostać w sprawie biernym! Nie płać tego, czego nie musisz płacić.

Historia Stowarzyszenia

Stowarzyszenie dłużnikmaprawo.pl powstało, aby pomagać osobom zadłużonym, będącym w trudnej sytuacji materialnej, udostępniać takim osobom dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej w sporach z funduszami sekurytyzacyjnymi typu Ultimo, Hoist, Best, Get Back, Prokura i inne, bankami, SKOK-ami, podmiotami handlującymi wierzytelnościami.

Działamy od grudnia 2013 r., pomagając dotychczas setkom zadłużonych osób. Wiele z tych osób dzięki naszemu Stowarzyszeniu uniknęło spłaty przedawnionego lub nienależnego zadłużenia.

Celem i zadaniem naszego Stowarzyszenia jest bezpłatna ochrona prawna zadłużonych, ich edukacja prawna, co nie wiąże się jakimikolwiek opłatami czy kosztami po stronie dłużnika. Podmioty rodzaju funduszy sekurytyzacyjnych, działając w granicach prawa, starają się wykorzystać niewiedzą i nieświadomość procesową zadłużonych konsumentów, uzyskać wyrok sądowy na zapłatę często nieistniejącego, nieudowodnionego lub przedawnionego długu.

Mobile poniżej

O Stowarzyszeniu

Nasza misja:

pomoc osobą zadłużonym na etapie przedsądowym i sądowym

weryfikacja zasadności dochodzonego roszczenia, jego przedawnienia

szerzenie świadomości prawnej u zadłużonych konsumentów, ich edukacja prawna

Nasze Stowarzyszenie kieruje się mottem:

"Konsumencie, nie jesteś sam, a wiele życzliwych osób może Ci całkowicie bezpłatnie pomóc”.

Pamiętaj!

Nie można pozostać w sprawie biernym! Nie płać tego, czego nie musisz płacić.

Historia Stowarzyszenia

Stowarzyszenie dłużnikmaprawo.pl powstało, aby pomagać osobom zadłużonym, będącym w trudnej sytuacji materialnej, udostępniać takim osobom dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej w sporach z funduszami sekurytyzacyjnymi typu Ultimo, Prokura i inne, bankami, SKOK-ami, podmiotami handlującymi wierzytelnościami.