(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W3Z7Z6Q');
facebook icon
mail icon

+ 48 604 800 301

Kredyt spłacony przed czasem?

Commission refund background image

Spłaciłeś kredyt przed czasem?

Wziąłeś kredyt konsolidacyjny?

W związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w przypadku konsolidacji lub szybszej spłaty kredytu bank czy firma pożyczkowa musi zwrócić konsumentowi część kosztów proporcjonalnie do czasu trwania umowy kredytowej.

Kogo dotyczy zwrot części kosztów kredytu/pożyczki?

Zwrot częściowej prowizji należy się osobom, które w ciągu ostatnich 10 lat spłaciły kredyt gotówkowy w banku lub instytucji poza bankowej, np. w wyniku konsolidacji kredytu lub dobrowolnej spłaty.

Poznaj trzy kroki aby otrzymać zwrot prowizji.

1

Kontakt z doradcą

Skontaktuj się z naszym doradcą telefonicznie lub mailowo. Przynieś swoje umowy kredytowe/ pożyczkowe, które zawarłeś i zostały one spłacone przed wyznaczonym terminem (np. w wyniku konsolidacji zobowiązań).

2

Analiza sprawy

Twoja sprawa jest wnikliwie analizowana przez naszego doradcę. Określimy kwotę pieniędzy, która Ci przysługuje i przedstawimy ofertę do akceptacji.

3

Zwrot prowizji

Pieniądze przelewane są średnio w ciągu 48 h od otrzymania oryginału podpisanej umowy, na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Średnio nasi klienci otrzymują

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy.