(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W3Z7Z6Q');
facebook icon
mail icon

Nasza misja:

Nasze stowarzyszenie kieruje się mottem:

"Konsumencie, nie jesteś sam, a wiele życzliwych osób może Ci całkowicie bezpłatnie pomóc”.

History background image

Historia stowarzyszenia

Stowarzyszenie dłużnikmaprawo.pl powstało, aby pomagać osobom zadłużonym, będącym w trudnej sytuacji materialnej, udostępniać takim osobom dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej w sporach z funduszami sekurytyzacyjnymi typu Ultimo, Hoist, Best, Get Back, Prokura i inne, bankami, SKOK-ami, podmiotami handlującymi wierzytelnościami.

Działamy od grudnia 2013 r., pomagając dotychczas setkom zadłużonych osób. Wiele z tych osób dzięki naszemu Stowarzyszeniu uniknęło spłaty przedawnionego lub nienależnego zadłużenia.

Celem i zadaniem naszego Stowarzyszenia jest bezpłatna ochrona prawna zadłużonych, ich edukacja prawna, co nie wiąże się jakimikolwiek opłatami czy kosztami po stronie dłużnika. Podmioty rodzaju funduszy sekurytyzacyjnych, działając w granicach prawa, starają się wykorzystać niewiedzą i nieświadomość procesową zadłużonych konsumentów, uzyskać wyrok sądowy na zapłatę często nieistniejącego, nieudowodnionego lub przedawnionego długu.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy.