(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W3Z7Z6Q');
facebook icon
mail icon

+ 48 604 800 301

Polityka prywatności

Post image

Kontaktując się z nami na podstawie art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.  wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udzielenia Ci pomocy w ramach naszej działalności.

Jednocześnie informujemy, że:

Korzystając ze strony dluznikmaprawo.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie plików cookies, przez Stowarzyszenie dłużnikmaprawo.pl.

Używamy ich do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom zajmującym się reklamą i analizą, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazaliście lub które pobrali z korzystania z ich usług.

Wyrażasz zgodę na nasze przetwarzanie ww. danych oraz plików cookies, jeśli nadal korzystasz z naszej strony internetowej.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy.