(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-W3Z7Z6Q');
facebook icon
mail icon

+ 48 604 800 301

Uzyskaj częściowy zwrot prowizji od Banku!

28 sierpnia 2020

Post image

Często nie zdajemy sobie sprawy, że dokonując konsolidacji możemy ubiegać się o częściowy zwrot prowizji. Niekiedy takich konsolidacji dokonujemy kilkukrotnie. W takim wypadku za każdym razem, po zawarciu nowej umowy konsolidacyjnej, możemy ubiegać się o rozliczenie prowizji zawartej w poprzedniej. Kwoty te mogą sięgać nawet do wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Wobec tego, z uwagi na liczne zapytania odnośnie możliwości naszej pomocy w zakresie uzyskania częściowego zwrotu prowizji oraz warunków jakie trzeba spełnić poniżej prezentujemy krótki szkic:
Warunki:

✅ W każdym takim przypadku KLIENTOWI NALEŻY SIĘ CZĘŚCIOWY ZWROT PROWIZJI bankowej. UWAGA: Banki same nie dokonują takiego zwrotu. ! Często nie robią tego także po wezwaniu. W większości wypadków pozostaje sprawa sądowa.

✔ Zwrotowi prowizji podlegają umowy bankowe udzielane osobom fizycznym oraz część firm pożyczkowych (chwilówek)
✔ Po przesłaniu odpowiednich dokumentów w postaci umowy wraz z potwierdzeniem jej spłaty ( raport BIK, umowa konsolidacyjna ) ANALIZĘ WYKONUJEMY w 1 maksymalnie 2 dni.

Po dokonanej analizie informujemy Klienta o wysokości prowizji o jaką może się ubiegać.

Samą sprawę możemy Tobie poprowadzić indywidualnie ( etap przedsądowy, sądowy – okres trwania ok. 1 roku ) bądź w ramach cesji wierzytelności ( poprzez podmiot współpracujący ze Stowarzyszeniem ).

W drugim wypadku, środki pieniężne otrzymasz w ciągu 5 dni od daty podpisania cesji wierzytelności. Sprawą sądowa już Ciebie nie dotyczy.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Wiemy jakie podnieść argumenty na etapie sądowym.

Jeśli posiadasz spłacony kredyt przed czasem skontaktuj się z nami! Wyślij wiadomość bądź maila z zapytaniem – oddzwonimy.

Przedstawimy możliwości naszej pomocy, odpowiemy na wszelkie pytania i wyliczymy zwrot prowizji należnej od Banku.

Sprawdź także:

Post thumbnail
9 marca 2022

Zwrot prowizji pobranej przez pośrednika.

Dotyczy zwłaszcza kredytów zawieranych z NEST Bank S.A. W wypadku spłacenia kredytu przed terminem, bank musi zwrócić częściowo otrzymaną prowizję. […]

Post thumbnail
7 kwietnia 2021

Zwrot prowizji pobranej przez pośrednika.

W wypadku spłacenia kredytu przed terminem bank musi zwrócić częściowo otrzymaną prowizję. A co z wynagrodzeniem pośrednika? W niektórych umowach kredytowych […]

Post thumbnail
8 listopada 2020

Odmowy banków w zakresie zwrotów prowizji.

Szanowni Państwo, w związku z zapytaniami naszych Klientów dotyczących stanowiska Banków w zakresie zwrotów prowizji w dzisiejszym poście zamieszczamy kilka […]

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy.